Arnika masáž

Masáž spojující různé druhy masáží k dosažení plného uvolnění těla i duše. Jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších masáží u nás vytvořená pro potřeby klienta a řešení jeho aktuálního zdravotního stavu.

Zahrnuje masáž zad, šíje, hlavy, končetin, reflexní terapii plošek noh, baňkování, lávové kameny a odblokování krční páteře.

Jedná se o šetrnou metodu podle Jiřího Janči, při které nejprve vždy uvolním hlavní klouby palců a všech prstů. Potom následuje přímé uvolnění krční páteře. Ústředním krokem je zde uvolnění hlavního bodu V. Je to absolutně bezpečná metoda, protože se jedná pouze o něžné, „laskavě vlezlé“ stlačování určitých částí měkké tkáně. Uvolnění krční páteře je velmi důležité u všech problémů s páteří a pohybovým systémem, u problémů se zažíváním, po úrazech, při srdečních potížích, ale například i po infarktech. Lze říci, že odblokovat krční páteř prospěje každému člověku.
Až 90 % bolesti hlavy lze řešit tímto odblokováním. Na udržení stavu bez bolestí stačí návštěva jednou za půl roku.
Při reflexní terapii může dojít k přechodnému zhoršení potíží, které trvá jen krátce. Po působení na reflexní plošky nezapomeňte odpočívat a pít, nejlépe čistou vodu.

arnikasvetmasazi.cz

Kontaktujte nás

Interhotel Moskva, 5.patro č.532

Náměstí Práce 2512

Zlín 760 01

E: rade@arnikasvetmasazi.cz

T: 739 090 147

Sdílejte s námi

logo